Hakkımızda

Uğurlu Oto Kurtarma olarak hizmet veren firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. 7/24 hizmet vererek müşterilerimizin müşkül durumda kaldığı her an ulaşılabilir olmayı istiyoruz. Acil durumlarda destek vererek müşterilerimizin yoldaki mağduriyetini gidermek hizmet misyonumuzdur. Firmamızı kurduğumuz andan itibaren profesyonel hizmet vererek müşterilerimize en iyi yol yardım hizmetini sunmaya çalışıyoruz.

Sivas yol yardım hizmetleriyle adını duyuran firmamızı güvenle arayabilirsiniz. Aracınız yolda kaldığında en yakın oto kurtarma servisi olarak ekiplerimiz hızlı bir şekilde gelir ve yardımcı olur. Yolda kalma sebebi her ne olursa olsun her durumda ve en zor şartlarda destek veriyoruz. Çözüm odaklı yaklaşarak kaza yapan araçlarınızı güvenli bir şekilde çekiyoruz.

İster şehir içinde olun ister şehirlerarası yolda kalın, gece veya gündüz zaman dilimi fark etmeksizin bizi aradığınızda en hızlı şekilde dönüş yapıyoruz. En zor anınızda yanınızda olarak hizmet veriyoruz. Merkezde yer alan firmamız, en yakın oto kurtarıcı olarak hızlı bir şekilde verdiğiniz adrese ulaşır. Tecrübeli ekiplerimiz, kurtarma işlemlerini en güvenli ve etkili şekilde gerçekleştirmek için titizlikle çalışır.

Firmamız teknolojiyi kullanarak en son donanımı takip eder ve ekipmanını da günceller. Ekiplerimiz ister otomobil olsun ister ticari araç arızalanan, bozulan veya hasarlı olan araçlarınızı özenle çekerek en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Müşterilerimizi bu zor durumlarda bırakmadan maddi açıdan da düşünerek hareket ediyoruz. Uygun fiyatlarla çalışıyoruz. İhtiyacınız olduğunda bir telefon kadar yakınınızdayız!

Öne Çıkarılanlar

Sivas Oto Yol Yardım

Sivas Oto Yol Yardım

Sivas 7/24 Oto Çekici

Hizmet sektöründe mesai saatleri dışında görev yapab

Sivas Oto Kurtarma

Sivas Oto Kurtarma

Yorumlar